Thermal Grizzly Kryonaut Extreme Thermal Grease 2 g, 14.2 W/m K
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-KE-002-R
- Saadavus: 5
-
19€
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme Thermal Grease 2 g, 14.2 W/m·K
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 200.00 mm |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 10.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 10.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kaal | 2 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -250/350 C |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Extremely powerful thermal paste with improved application and additional electrically non-conductive nano aluminum oxide particles Designed for Overclocking Long-term durability No curing Density: 3.76g / cm3 Electrical Conductivity: 0 pS/m |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product name | Kryonaut Extreme Thermal Grease |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojusjuhtivus | 14.2 W/m K |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Viskoossus | 130-180 pas |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly kryonaut extreme thermal grease 2 g, 142 wm k, tg-ke-002-r, thermal grizzly, jahutused

